Meble dla dzieci Pinio

Polskie meble niemowlęce - Pinio bezpieczne mebelki dla dzieci

Wybierając aranżacje do pokoju swojego dla dziecka, możliwości mamy naprawdę mnóstwo. Wybrać trzeba najpierw konkretny styl jakiego poszukujemy, a następnie zdecydować się na właściwe meble dla dzieci. Powinny być one nie tylko solidne, ale także, a może przede wszystkim - bezpieczne. W przypadku takiego pomieszczenia jak pokój dla dziecka, najlepiej sprawdzają się naturalne elementy wykonania mebli, takie jak drewno. Znakomitym rozwiązaniem będą także meble dziecięce wykonane z płyty MDF. Mebelki dziecięce zrobione z tego materiału są bardzo popularne i cieszą się powodzeniem także u wymagających rodziców. 

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Marka Pinio to niezwykłe meble dla dzieci, które współgrają z ich wyobraźnią. Przykładowo, łóżko zmienia się w warowny zamek, skrzynia na zabawki staje się pirackim okrętem, a szafa – domem leśnych skrzatów. Meble dla dzieci Pinio to fascynująca przygoda dla każdego, nie tylko dla dziecka.

Dziecięce meble modułowe - polska fabryka Pinio 

Podstawowym założeniem kolekcji Cube firmy PINIO jest jej modułowość – wszystkie bryły tej samej szerokości można łączyć ze sobą w dowolny sposób (np. do szafy można dodać pod spodem, lub na górze moduły z dodatkowymi szufladami lub drzwiami).

Kolekcja mebli modułowych dla dzieci Cube dostępna jest w kolorze jasnoszarym, nóżki i uchwyty wykonane są z lakierowanego drewna bukowego.

Tradycyjne szafy 2-drzwiowe oraz 3-drzwiowe są nieco niższe niż standardowe szafy dziecięce. Dzięki temu pokój dziecięcy staje się bardziej przyjazny i przytulny dla małego użytkownika. Większość półek, szuflad czy szafek jest na wyciągnięcie ręki.

Wraz z rosnącymi potrzebami dziecka, szafy można powiększać – dokładając np., dodatkowy segment z szufladami lub drzwiami. Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem są również kosze tekstylne, które można wsunąć pod szafy, komody i regały, tym samym w szybki sposób uporządkować przestrzeń w pokoju dziecka.

płatności | ELIES

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl