O nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami!

Elies - to Sklep Internetowy z meblami dla dzieci i młodzieży.

 

 

  

Sklep internetowy: www.elies.pl  

INFOLINIA : 502 608 618 

e-mail: sklep@elies.pl

Dlaczego warto wybrać produkty oferowane przez firmę Elies?

 

 

Każde dziecko marzy o swoim własnym, wyjątkowym pokoju. Każdy rodzic chce dać swojemu dziecko to co najlepsze, dlatego przy wyborze mebli do pokoju dziecka, kieruje się wysoką jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością, ale także ich atrakcyjną ceną. Gwarantujemy, iż z wyboru naszych mebli będą zadowolone zarówno dzieci jak i ich rodzice!

 

MÓJ WŁASNY POKÓJ JAKO PIERWSZY KROK DO SAMODZIELNOŚCI- trochę psychologii...

Według psychologów, jednym z podstawowych zadań rozwojowych dziecka, jest bycie samodzielną i niezależną jednostką a pierwszym krokiem, umożliwiającym realizację tego zadania jest umiejętność samodzielnego spania we własnym łóżku. Jest to niezwykle ważne w budowaniu bezpiecznego przywiązania, polegającego na stopniowym separowaniu się od rodziców.

Jeżeli chcemy, aby nasze dziecko z radością i bez zbytniego lęku poznawało otaczający je świat, musimy pokazać mu, że fizyczna nieobecność rodzica nie oznacza utraty emocjonalnej więzi. Przeprowadzka do własnego pokoju jest na to idealnym sposobem. Odpowiednio zaaranżowana, nie musi być czasem trudnym i pełnym napięcia. 

Jednym ze sposobów na bezstresową przeprowadzkę z sypialni rodziców jest tzw. "świętowanie", polegające na wyznaczeniu określonego - wyjątkowego dnia w którym dziecko dostąpi zaszczytu wprowadzenia się do swojego wymarzonego, bajecznego i niezwykłego pokoju. Pokój powinien być urządzany razem z dzieckiem, powinniśmy pozwolić mu (w granicach rozsądku, najlepiej podsuwając wcześniej wybrane przez nas oferty) na wybór mebli, pościeli i dodatkowego wyposażenia. Następnie świętujmy pierwszą noc, którą ma spędzić nasze dziecko w swoim wymarzonym pokoju.

 

DLACZEGO WŁASNY POKÓJ JEST TAKI WAŻNY?

Własny pokój jest dla dzieci szczególnym miejscem, dlatego powinny czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Pamiętajmy, że odpowiednia aranżacja pokoju inspiruje, zachęca do kreatywności i pomaga w rozwijaniu wyobraźni. Ponadto przestrzeń i subtelne kolory, łagodzą emocje i wprowadzają w dobry nastrój.


Odpowiednio wybrany pokój, który spełnia potrzeby i oczekiwania dziecka ma pozytywny wpływ, także na rozwój i kształtowanie osobowości. Posiadanie własnego pokoju, daje dzieciom namiastkę dorosłości, dowartościowuje, bo w nim to ono-dziecko jest najważniejsze. Solidne i wygodne biurko ułatwia koncentrację i naukę, zaś komfortowe, własne "dorosłe łóżko" z odpowiednio dobranym materacem jest gwarancją dobrego wypoczynku i pierwszym krokiem w kierunku samodzielności. Pojemna i funkcjonalna szafa ułatwia utrzymanie większego porządku, co nie jest bez znaczenia w zachowaniu dobrych relacji rodzinnych ;-).

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy śmiało kontaktować się z nami :-)

Pomożemy, doradzimy, na spokojnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ NASZĄ OFERTĄ NA ALLEGRO!

Oraz do sklepu internetowego www.elies.pl

Urszula Zwolińska

Dane firmy:                                                               

Elies Urszula Zwolińska                       
ul. Zwoleńska 94e/4
04-761 Warszawa
NIP: 5272303705

REGON 145993572

Konto bankowe: mBank
83114020170000410212890505 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl