O nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami!

Elies - to Sklep Internetowy z meblami dla dzieci i młodzieży.

 

  

 

Marka Elies powstała z myślą o dostarczeniu naszym dzieciom wyjątkowych mebli. Oferowane przez nas zestawy dziecięce i młodzieżowe od wielu lat cieszą się powodzeniem na całym świecie, są sprzedawane nie tylko w krajach europejskich jak Niemcy czy Hiszpania, ale także w Południowej Ameryce, Azji i Oceanii. Oprócz produktu najwyższej jakości, jako bezpośredni przedstawiciel producenta, możemy zaoferować Państwu najniższą cenę na rynku.

 sklep internetowy: www.elies.pl         

INFOLINIA : 501 712 227  

e-mail: sklep@elies.pl

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia mebli w naszym showroomie: 

Salon pokazowy Elies meble
ul. Wspólna 2J pawilon 7
05-075 Warszawa - Wesoła (tylko 20 min od Centrum Warszawy)
Czynne: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 09-16, czwartek: 11-18, sobota (co druga) 10-14
tel. 502 608 618Dlaczego warto wybrać meble oferowane przez firmę Elies?

 

UNIKATOWE ZALETY PRODUKTÓW FIRMY ELIES:

1. Meble oferowane przez naszą firmę zostały stworzone przez wyspecjalizowany, międzynarodowy zespół projektantów mebli dziecięcych i młodzieżowych.

2. Kolory zestawów nie są przypadkowe. Dzięki profesjonalnemu systemowi doboru odpowiednich barw, wyciszają i łagodzą emocje.

3. Produkty firmy Elies wykonane są wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów.

4. Zaawansowane technicznie urządzenia linii produkcyjnej, przyczyniają się do wytworzenia w pełni profesjonalnego i trwałego produktu końcowego.

5. Dokładnie i solidnie zapakowanie wszystkich elementów mebli, umożliwia ich bezpieczną wysyłkę na teren całej Polski.

6. Na wszystkie meble z najnowszej dostawy, gwarancja producenta wynosi 5 lat.

Oferowane przez nas meble tworzy wyspecjalizowany, międzynarodowy zespół projektantów.

- Wszystkie kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży z serii "E" zostały zaprojektowane przez włoskich designerów.

- Natomiast kolekcje mebli dla dzieci i młodzieży z serii "W", to pomysł zespołu szwedzkich projektantów.

 

Kolory naszych mebli nie są przypadkowe. Dzięki profesjonalnemu systemowi ich doboru, wyciszają i łagodzą emocje.

- Międzynarodowy zespół projektantów na całym świecie wybrał najpopularniejsze kolory dla dzieci. Specjaliści zaś, stworzyli z tych barw odpowiednie czynniki, takie jak farby, folie PCV, laminat czy melaminę, którymi pokryto oferowane przez nas produkty.

Meble firmy Elies wykonane są wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów.

- Wszystkie płyty MDF oraz płyty meblowe użyte do produkcji mebli, są w najlepszej klasie gatunkowej E1

- Jako jedne z nielicznych materiałów na polskim rynku, uwalniają znikomą, minimalną ilość formaldehydu występującego w każdej istniejącej płycie meblowej. Jest to organiczny związek chemiczny, który w dużym stężeniu wydziela duszącą woń i jest silną trucizną dla ludzkiego organizmu.

- Płyty używane do produkcji naszych mebli są w 100% bezpieczne dla zdrowia dzieci. Potwierdzają to raporty z badań ich próbek, wykonane przez szwajcarską firmę certyfikującą SGS.

 

 

- Laminaty i Melamina pokrywające meble Elies, występują w przyjaznych kolorach, są bezpieczne dla zdrowia, odporne na zarysowania, ścieranie, wilgoć i wysoką temperaturę. Łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji. Wyższa cena mebli pokrytych tym czynnikiem jest związana z zamawianiem go od znanej, niemieckiej firmy - RENOLIT.

- W odpowiednich, istotnych dla konstrukcji i stabilności mebli miejscach (nogi, drabiny), zastosowano elementy drewniane, wykonane z drewna dębowego. Dzięki temu meble Elies są mocne, trwają i wytrzymałą budowę.

Grubość desek

- Grubość desek i płyt stosowanych do produkcji mebli, jest zróżnicowana odpowiednio do miejsca, w którym te elementy znajdują się w danym produkcie.

 

               * tylna ściana (biurka, szafy, biblioteczki) - 18 mm

               * płyta boczna (biurka, szafy, łóżka, szafki nocne) - 18 mm

               * dolna płyta (dno szuflad) - 12 mm

               * drzwi, fronty, ramki (biurka, szafy, szafki nocne, łóżka) - 18 mm

               * elementy szczególne (drabinki) 30 - 36 mm

 

Meble Elies, zaopatrzone są w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, ułatwiające ich użytkowanie.

- nowoczesne, teleskopowe prowadnice kulkowe

- zawiasy, delikatnie, samo-domykające drzwi i drzwiczki

 

Zaawansowane technicznie urządzenia linii produkcyjnej, przyczyniają się do wytworzenia w pełni profesjonalnego produktu końcowego.

- Maszyny używane do cięcia płyt, są sterowane w pełni komputerowo. Meble oferowane przez firmę Elies, produkowane są na Niemieckich maszynach z HOMAG.

- Urządzenia stosowane do oklejania krawędzi mebli pochodzą także z Europy (HOMAG, BIESSE)

- Dążąc do perfekcji, producent sprowadził z Niemiec, w pełni zautomatyzowaną maszynę, formującą próżniowo (BURKLE).

Szczelne i ostrożne pakowanie, umożliwia bezpieczną wysyłkę tych mebli na teren całej Polski.

- Do pakowania poszczególnych elementów, umożliwiających złożenie mebli, używamy materiałów o najlepszej jakości.

 

- Wszystkie produkty pakowane są ręcznie, dzięki czemu istnieje możliwość czuwania nad delikatnym i ostrożnym umieszczeniem poszczególnych elementów w kartonie wysyłkowym.

- Drzwiczki i fronty pakowane są zawsze oddzielnie. Nie stykają się one z pozostałymi elementami konstrukcyjnymi, dzięki czemu nie są narażone na jakiekolwiek uszkodzenia, odgniecenia czy rysy podczas transportu.

- Krawędzie płyt są chronione specjalną pianką, a ich rogi zabezpieczane są wielokrotnie wzmocnionym kartonem.

- Wszystkie małe części i zestawy montażowe są szczelnie zapakowane w specjalnie do tego wyprodukowane torebki z grubej folii, a następnie umieszczane w odpowiednim brązowym kartonie.

 

Instrukcja montażu 

- Na pierwszej stronie instrukcji znajduje się duży, czytelny szkic konkretnego mebla oraz jego nazwa i numer.

 

 

- Instrukcja nie zawiera opisów, a jedynie czytelnie napisane i przejrzyście ponumerowane rysunki i szkice.

- Pierwszy rysunek zawiera zawsze zmontowany mebel w stereoskopowej perspektywie.

- Na drugim są pokazane wszystkie elementy, które wchodzą w skład budowy tego mebla. Są one czytelnie ponumerowane i podane są ich dokładne ilości.

 

 

Oferujemy różne systemy szuflad pod łóżkowych:

1. Dwie małe szuflady, zamontowane na prowadnicach - system standardowy

2. Dwie duże szuflady, zamontowane na prowadnicach

3. Jedna duża, wysuwana szuflada na kółeczkach, mogąca pełnić funkcję dodatkowego łóżka

4. Jedna duża skrzynia, stelaż podnoszony do góry (pneumatycznie)

Różne rodzaje szaf:

1. Dwudrzwiowa:   

2. Trzydrzwiowa:

3. Czterodrzwiowa:

Na wszystkie oferowane przez nas meble, producent daje gwarancję jakości.

1. Meble są zgodne z niemieckimi standardami bezpieczeństwa "GS".

Znak jakości "GS" oznacza, iż produkty przez nas oferowane są zgodne z Europejskimi standardami i wymogami bezpieczeństwa.

 

2. Posiadają certyfikat SGS

Próbki używanych do produkcji materiałów są certyfikowane przez szwajcarską firmę certyfikującą - SGS. Jest to międzynarodowa firma certyfikująca, z siedzibą w Genewie. Zapewniają oni usługi w zakresie kontroli, weryfikacji, badań i certyfikacji.

 

3. Pięcioletnia gwarancja

Bezpłatna wymiana konkretnej części lub całego produktu objętego wadą, w ramach prawidłowego użytkowania.

 

Każde dziecko marzy o swoim własnym, wyjątkowym pokoju. Każdy rodzic chce dać swojemu dziecko to co najlepsze, dlatego przy wyborze mebli do pokoju dziecka, kieruje się wysoką jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością, ale także ich atrakcyjną ceną. Gwarantujemy, iż z wyboru naszych mebli będą zadowolone zarówno dzieci jak i ich rodzice!

 

MÓJ WŁASNY POKÓJ JAKO PIERWSZY KROK DO SAMODZIELNOŚCI- trochę psychologii...

Według psychologów, jednym z podstawowych zadań rozwojowych dziecka, jest bycie samodzielną i niezależną jednostką a pierwszym krokiem, umożliwiającym realizację tego zadania jest umiejętność samodzielnego spania we własnym łóżku. Jest to niezwykle ważne w budowaniu bezpiecznego przywiązania, polegającego na stopniowym separowaniu się od rodziców.

Jeżeli chcemy, aby nasze dziecko z radością i bez zbytniego lęku poznawało otaczający je świat, musimy pokazać mu, że fizyczna nieobecność rodzica nie oznacza utraty emocjonalnej więzi. Przeprowadzka do własnego pokoju jest na to idealnym sposobem. Odpowiednio zaaranżowana, nie musi być czasem trudnym i pełnym napięcia. 

Jednym ze sposobów na bezstresową przeprowadzkę z sypialni rodziców jest tzw. "świętowanie", polegające na wyznaczeniu określonego - wyjątkowego dnia w którym dziecko dostąpi zaszczytu wprowadzenia się do swojego wymarzonego, bajecznego i niezwykłego pokoju. Pokój powinien być urządzany razem z dzieckiem, powinniśmy pozwolić mu (w granicach rozsądku, najlepiej podsuwając wcześniej wybrane przez nas oferty) na wybór mebli, pościeli i dodatkowego wyposażenia. Następnie świętujmy pierwszą noc, którą ma spędzić nasze dziecko w swoim wymarzonym pokoju.

 

DLACZEGO WŁASNY POKÓJ JEST TAKI WAŻNY?- znów trochę psychologii...

Własny pokój jest dla dzieci szczególnym miejscem, dlatego powinny czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Pamiętajmy, że odpowiednia aranżacja pokoju inspiruje, zachęca do kreatywności i pomaga w rozwijaniu wyobraźni. Ponadto przestrzeń i subtelne kolory, łagodzą emocje i wprowadzają w dobry nastrój.


Odpowiednio wybrany pokój, który spełnia potrzeby i oczekiwania dziecka ma pozytywny wpływ, także na rozwój i kształtowanie osobowości. Posiadanie własnego pokoju, daje dzieciom namiastkę dorosłości, dowartościowuje, bo w nim to ono-dziecko jest najważniejsze. Solidne i wygodne biurko ułatwia koncentrację i naukę, zaś komfortowe, własne "dorosłe łóżko" z odpowiednio dobranym materacem jest gwarancją dobrego wypoczynku i pierwszym krokiem w kierunku samodzielności. Pojemna i funkcjonalna szafa ułatwia utrzymanie większego porządku, co nie jest bez znaczenia w zachowaniu dobrych relacji rodzinnych ;-).

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ NASZĄ OFERTĄ NA ALLEGRO!

Oraz do sklepu internetowego www.elies.pl

Urszula Zwolińska

Dane firmy:                                                               

Elies Urszula Zwolińska                       
ul. Zwoleńska 94e/4
04-761 Warszawa
NIP: 5272303705

REGON 145993572

Konto bankowe: mBank
83114020170000410212890505