Biurko proste Fiori New Edition z nadstawką - LAMINOWANE

Cena: 1299.00 zł

Unikalne białe biurko dziecięce i młodzieżowe. Meble dla dziecka, meble dla nastolatka z kolekcji FIORI Neo wyróżnia klasyka form i funkcjonalność. Bez wątpienia będzie nim zachwycony każdy młody uczeń i uczennica. Solidne białe meble młodzieżowe.

Producent: Elies


Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjne białe meble dla dzieci i meble młodzieżowe, które wyróżnia niezwykły, a za razem prosty wzór frezów. Charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością. Wszystkie fronty wykonane są z płyt MDF, korpusy zrobione są z płyt meblowych - wszystko w najlepszej klasie E1, o najwyższych parametrach wytrzymałości i bezpieczeństwa. 

Meble dla dzieci i meble dla nastolatka, oferowane przez firmę Elies pokryte są wyłącznie ekologicznymi farbami na bazie nieszkodliwych dla środowiska komponentów wodnych oraz bezpiecznymi laminatami znanej niemieckiej firmy Renolit. 

Wszystkie płyty są o grubości 12 - 36 mm, dzięki czemu nasze meble dziecięce i meble młodzieżowe służą długo i zapewniają max bezpieczeństwa.

Oferowane przez nas meble dla dziewczynki jak również meble dla chłopca - posiadają zaokrąglone krawędzie, zawiasy wyposażone w system samodomykania  oraz w najnowsze trójsekcyjne prowadnice kulkowe, skutecznie chroniące palce wszystkich dzieci przed przytrzaśnięciem.


Kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży FIORI New Edition to klasyka form i HARMONIA bieli,

ale także niezwykła funkcjonalność i najwyższa jakość.

Klasyczne białe meble dla dzieci.Kolor: śnieżna biel 


Fronty szuflad i szafek w nadstawce, korpusy i blaty są laminowane

Niezwykle gruby i solidny blat - aż 25 mm!Gałki okrągłe, biało-transparentne.Szuflady posiadają nowoczesne, trójsekcyjne prowadnice kulkowe.

Szuflady można swobodnie obciążać, gdyż na ich dnie znajdują się grube płyty (12 mm) przykręcone do korpusu śrubami, a nie przybite gwoździami, jak w przypadku mebli słabszej jakości. 


Fronty szuflad i szafek w nadstawce mają grubość aż 18 mm.


Zawiasy zamontowane w drzwiczkach szafek od nadstawki posiadają system samodomykania się.W skład oferowanego zestawu wchodzi:

- białe biurko dla dzieci i nastolatków z blatem prostym z nadstawką oraz z kontenerkiem z trzema szufladami

(kontenerek można montować z dowolnej strony blatu)

 

Wymiary mebli: (szer. x głęb. x wys. cm) 

- biurko proste z nadstawką 120 x 55 x 195 cm.

  Wymiar nadstawki 118 x 26 x 120 cm, wymiar dolnej części biurka 120 x 55 x 75 cm.

  Waga biurka 111 kg!


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: białe meble dla dzieci i młodzieży Fiori New Edition

gdzie można kupić identyczne białe biurko narożne Fiori Neo, ale bez nadstawki:


oraz krzesła drewniane i krzesła obrotowe dla dzieci i młodzieży pasujące do naszych biurek:Elies.pl oferuje Państwu meble dla dzieci i meble młodzieżowe, które dostarczane są w kartonach do samodzielnego montażu.

Na terenie Warszawy i okolic - za dodatkową opłatą można zamówić montaż mebli, wykonany przez poleconą przez nas firmę.


Na życzenie klienta - wystawiamy fakturę VAT

 


Szanowni Państwo gwarantujemy bezpieczeństwo i wygodę zakupów:

- na zwrot bez podawania przyczyny macie Państwo 14 dni (w przypadku odstąpienia od umowy, koszt zwrotu mebli ponosi kupujący)

- 5 lat gwarancji na meble dla dzieci i młodzieży Elies

- sprzedawane na www.elies.pl meble dla dzieci i meble młodzieżowe można obejrzeć w Warszawie - salon pokazowy ul. Bartycka 24/26 pawilon 13 Warszawa (tel: 502 608 618) 

- szybka i bezpieczna wysyłka 

- dokonując zakupu na naszych aukcjach na Allegro, oraz na stronie internetowej naszego sklepu www.elies.pl, automatycznie zgadzają się Państwo na warunki zwrotu i reklamacji zawarte w regulaminie sklepu.

Elies - unikalne meble dla dzieci i meble młodzieżowe

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU, SPEŁNIJ MARZENIA SWOICH DZIECI!!!

Cudne meble dla dziewczynki, niepowtarzalne meble dla chłopca.