Biurko narożne ZURIGO New Edition z nadstawką - laminowane

Cena: 1499.00 zł

Unikalne meble dla dzieci i młodzieży. Duże i funkcjonalne biurko narożne z nadstawką do pokoju dziecka nastolatka, w oryginalnych i przyjemnych odcieniach laminatu.

Producent: Meble Elies

Prezentujemy Państwu meble dla dzieci i meble młodzieżowe, które wyróżnia bajeczna, unikalna kolorystyka, modne i wyjątkowe wzory, ale w szczególności najwyższa jakość i funkcjonalność. Wszystkie fronty wykonane są z płyt MDF, korpusy zrobione są z płyt meblowych - wszystko w najlepszej klasie E1, o najwyższych parametrach wytrzymałości i bezpieczeństwa. 

Nasze meble dla dziecka, meble dla nastolatka pokryte są wyłącznie ekologicznymi farbami na bazie nieszkodliwych dla środowiska komponentów wodnych - BEZZAPACHOWE oraz laminatami znanej niemieckiej firmy Renolit. 

Gwarancją bezpieczeństwa są grube płyty 12 - 36 mm, zastosowane w meblach dziecięcych.

Oferowane przez nas meble dziecięce i meble młodzieżowe mają zaokrąglone krawędzie, posiadają nowoczesne zawiasy wyposażone w system samodomykania oraz w najnowsze trójsekcyjne prowadnice kulkowe, skutecznie chroniące przed przytrzaśnięciem palców.


Zestaw amarantowych mebli dziecięcych i mebli młodzieżowych ZURIGO New Edition to ciekawy pomysł na prawdziwie unikalny pokój naszych pociech!
Kolor: biały, amarantowy i szaryFronty: płyta MDF (w najlepszej klasie E1) LAMINOWANA.

Korpus i blat laminowany.

Niezwykle gruby i solidny blat - aż 25 mm!


Gałki białe, kwadratowe.

Szuflady wyposażone w nowoczesne, trójsekcyjne prowadnice kulkowe (teleskopowe).


Jako nieliczni na rynku oferujemy szuflady, które można swobodnie obciążać, gdyż na ich dnie znajdują się grube płyty (12 mm) przykręcone do korpusu śrubami, a nie przybite gwoździami, jak w przypadku mebli słabszej jakości. W skład oferowanego zestawu wchodzi:

- wspaniałe biurko z blatem narożnym, z nadstawką oraz szafeczką z trzema szufladami
Kontenerek z szufladami można montować zarówno po lewej jak i po prawej stronie blatu:

 


Wymiary mebli: (szer. x głęb. x wys.):

biurko narożne z nadstawką 120 x 120 x 195, blat znajduje się na wysokości 75 cm od podłogi.

Wymiar nadstawki 118 x 26 x 120 cm.

Waga biurka to ok. 113 kg.Możliwość zamówienia także innych elementów z tej kolekcji:UWAGA!

Na rynku pojawiła się firma kopiująca nasze kolekcje, między innymi kolekcję Zurigo. Przestrzegamy przed zakupem tychże mebli. 

Ich jakość, waga, wykonanie, solidność jest dużo słabsza od mebli oferowanych przez nasz sklep (dający 5 lat gwarancji na meble!). 

Sklep Elies jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie można zakupić oryginalne meble z kolekcji Zurigo!Meble dla dzieci jak również meble młodzieżowe dostarczane są do Państwa w kartonach do samodzielnego montażu.

Na terenie Warszawy i okolic - odpłatnie, montaż mebli dziecięcych wykonany przez poleconą przez nas firmę.


Na życzenie klienta - wystawiamy fakturę VAT

 Szanowni Państwo gwarantujemy bezpieczeństwo i wygodę zakupów:

- na zwrot bez podawania przyczyny macie Państwo 14 dni (w przypadku odstąpienia od umowy, koszt zwrotu mebli ponosi kupujący)

- 5 lat gwarancji na meble dla dzieci i meble młodzieżowe - Elies Zurigo Neo

- nasze meble dla dziecka i meble dla nastolatka można obejrzeć na żywo w Warszawie - salon pokazowy ul. Bartycka 24/26 pawilon 13 Warszawa (tel: 502 608 618) 

- szybka i bezpieczna wysyłka  

- dokonując zakupu na naszych aukcjach na Allegro, oraz na stronie internetowej naszego sklepu www.elies.pl, automatycznie zgadzają się Państwo na warunki zwrotu i reklamacji zawarte w regulaminie sklepu.

 


Elies - unikalne meble dla dzieci i meble młodzieżowe


ZAPRASZAMY DO ZAKUPU, SPEŁNIJ MARZENIA SWOICH DZIECI o wyjątkowym pokoju !!!